DSC1033CE2-002.4576T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CE2-002.4576T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033CE2-002.4576T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 2.4576MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1033CE2-002.4576T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033CE2-002.4576T
Tau Wae DSC1033CE2-002.4576T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 2.4576MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4464 pcs Pepa Raraunga DSC1033CE2-002.4576T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1033
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 2.4576MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ)