DSC1033CE1-031.2000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033CE1-031.2000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR3.3V -20C-70C 50P
Ngā Rauemi: DSC1033CE1-031.2000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033CE1-031.2000T
Tau Wae DSC1033CE1-031.2000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR3.3V -20C-70C 50P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5205 pcs Pepa Raraunga DSC1033CE1-031.2000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa PureSilicon™ DSC1033
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-VDFN Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 31.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 31.2MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-VDFN
Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA