DSC1033BI2-032.7680
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033BI2-032.7680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033BI2-032.7680
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 32.7680MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1033BI2-032.7680.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033BI2-032.7680
Tau Wae DSC1033BI2-032.7680 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 32.7680MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4192 pcs Pepa Raraunga DSC1033BI2-032.7680.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa DSC1033
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 32.768MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ)
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1033BI2-048.4610T
DSC1033BI2-048.4610T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 48.461MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5388 pcs
Tikiake: DSC1033BI2-048.4610T.pdf
RFQ
DSC1033BI2-032.7680T
DSC1033BI2-032.7680T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 32.7680MHZ CMOS SMD