DSC1033AI2-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033AI2-025.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033AI2-025.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1033AI2-025.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033AI2-025.0000
Tau Wae DSC1033AI2-025.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5100 pcs Pepa Raraunga DSC1033AI2-025.0000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1033
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ)
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1033AI2-012.0000T
DSC1033AI2-012.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5763 pcs
Tikiake: DSC1033AI2-012.0000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4511 pcs
Tikiake: DSC1033AI2-033.3333T.pdf
RFQ
DSC1033AI2-025.0000T
DSC1033AI2-025.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD