DSC1018DC0-080.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1018DC0-080.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR 1.8V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1018DC0-080.0000T
Tau Wae DSC1018DC0-080.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR 1.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4178 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 1.95 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1018
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga -
Rautanga 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.65 V ~ 1.95 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA
Kaitautoko Ake MEMS Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1018CI1-100.0000T
DSC1018CI1-100.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5388 pcs
Tikiake: DSC1018CI1-100.0000T.pdf
RFQ
DSC1018DC0-080.0000
DSC1018DC0-080.0000
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR 1.8V