DSC1018BC1-080.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1018BC1-080.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1018BC1-080.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSC LP 50PPM 4VDFN
Ngā Rauemi: DSC1018BC1-080.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1018BC1-080.0000T
Tau Wae DSC1018BC1-080.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4741 pcs Pepa Raraunga DSC1018BC1-080.0000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa DSC1018
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa DSC1018BC1080.0000T Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 5mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA