DSC1004DI2-086.4000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1004DI2-086.4000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1004DI2-086.4000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR MEMS 86.4MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1004DI2-086.4000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1004DI2-086.4000
Tau Wae DSC1004DI2-086.4000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSCILLATOR MEMS 86.4MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78535 pcs Pepa Raraunga DSC1004DI2-086.4000.pdf
Tuhinga o mua 1.8 ~ 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1004
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 86.4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 86.4MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 10.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA