DSC1004CI2-033.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1004CI2-033.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1004CI2-033.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1004CI2-033.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1004CI2-033.0000T
Tau Wae DSC1004CI2-033.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 33.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4160 pcs Pepa Raraunga DSC1004CI2-033.0000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 ~ 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1004
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 33MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 8mA