DSC1004CE1-033.3333
Hua Hua
Tau Wae: DSC1004CE1-033.3333
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Ngā Rauemi: DSC1004CE1-033.3333.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1004CE1-033.3333
Tau Wae DSC1004CE1-033.3333 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4371 pcs Pepa Raraunga DSC1004CE1-033.3333.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1004
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 33.3333MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 8.5mA