DSC1004AI2-081.8180
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1004AI2-081.8180 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1004AI2-081.8180
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 81.818MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1004AI2-081.8180.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1004AI2-081.8180
Tau Wae DSC1004AI2-081.8180 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 81.818MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4755 pcs Pepa Raraunga DSC1004AI2-081.8180.pdf
Tuhinga o mua 1.8 ~ 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1004
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 81.818MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 81.818MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 10.5mA