DSC1001DL5-087.0655
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001DL5-087.0655
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC1001DL5-087.0655.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001DL5-087.0655
Tau Wae DSC1001DL5-087.0655 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5781 pcs Pepa Raraunga DSC1001DL5-087.0655.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 87.0655MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 87.0655MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 8.7mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001DL5-100.0000
DSC1001DL5-100.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 36453 pcs
Tikiake: DSC1001DL5-100.0000.pdf
RFQ
DSC1001DL5-074.2500T
DSC1001DL5-074.2500T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD