DSC1001DL1-027.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DL1-027.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001DL1-027.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001DL1-027.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001DL1-027.0000
Tau Wae DSC1001DL1-027.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5456 pcs Pepa Raraunga DSC1001DL1-027.0000.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 27MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 7.2mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001DL1-025.0000
DSC1001DL1-025.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 32948 pcs
Tikiake: DSC1001DL1-025.0000.pdf
RFQ
DSC1001DL1-027.0000T
DSC1001DL1-027.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD