DSC1001DI2-049.1520T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI2-049.1520T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001DI2-049.1520T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 49.1520MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001DI2-049.1520T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001DI2-049.1520T
Tau Wae DSC1001DI2-049.1520T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 49.1520MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5848 pcs Pepa Raraunga DSC1001DI2-049.1520T.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 49.152MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 49.152MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.9mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001DI2-050.0000
DSC1001DI2-050.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 84067 pcs
Tikiake: DSC1001DI2-050.0000.pdf
RFQ
DSC1001DI2-050.0000T
DSC1001DI2-050.0000T
I roto i te taonga: 85202 pcs
Tikiake: DSC1001DI2-050.0000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 49.152MHZ CMOS SMD