DSC1001DI1-098.3040T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI1-098.3040T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001DI1-098.3040T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 98.304MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001DI1-098.3040T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001DI1-098.3040T
Tau Wae DSC1001DI1-098.3040T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 98.304MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5534 pcs Pepa Raraunga DSC1001DI1-098.3040T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 98.304MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 98.304MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 8.7mA