DSC1001DI1-038.4000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI1-038.4000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001DI1-038.4000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 38.4000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001DI1-038.4000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001DI1-038.4000
Tau Wae DSC1001DI1-038.4000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 38.4000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91644 pcs Pepa Raraunga DSC1001DI1-038.4000.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 38.4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 7.2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA