DSC1001DE2-148.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DE2-148.5000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001DE2-148.5000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 148.5MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001DE2-148.5000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001DE2-148.5000T
Tau Wae DSC1001DE2-148.5000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 148.5MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4847 pcs Pepa Raraunga DSC1001DE2-148.5000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 148.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 148.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 8.7mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001DE2-24.0000-
DSC1001DE2-24.0000-
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
I roto i te taonga: 4042 pcs
Tikiake: DSC1001DE2-24.0000-.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 148.5MHZ CMOS SMD