DSC1001DC1-004.9152T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DC1-004.9152T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001DC1-004.9152T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001DC1-004.9152T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001DC1-004.9152T
Tau Wae DSC1001DC1-004.9152T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4688 pcs Pepa Raraunga DSC1001DC1-004.9152T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 4.9152MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.9152MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001DC1-004.9152
DSC1001DC1-004.9152
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD