DSC1001CL1-066.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CL1-066.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CL1-066.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001CL1-066.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CL1-066.0000T
Tau Wae DSC1001CL1-066.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4620 pcs Pepa Raraunga DSC1001CL1-066.0000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 66MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 7.2mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001CL1-111.0000T
DSC1001CL1-111.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 111.0000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4938 pcs
Tikiake: DSC1001CL1-111.0000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5320 pcs
Tikiake: DSC1001CL1-048.0000T.pdf
RFQ
DSC1001CL1-066.0000
DSC1001CL1-066.0000
Whakaahuatanga: OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD