DSC1001CI5-029.4912
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CI5-029.4912
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Ngā Rauemi: DSC1001CI5-029.4912.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CI5-029.4912
Tau Wae DSC1001CI5-029.4912 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6032 pcs Pepa Raraunga DSC1001CI5-029.4912.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-VDFN Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 29.4912MHz Whakaahuatanga Taipitopito 29.4912MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN
Tae - Whakaaetanga (Max) 10.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001CI5-025.0000T
DSC1001CI5-025.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5800 pcs
Tikiake: DSC1001CI5-025.0000T.pdf
RFQ
DSC1001CI5-029.4912T
DSC1001CI5-029.4912T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD