DSC1001CI5-022.5792T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CI5-022.5792T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC1001CI5-022.5792T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CI5-022.5792T
Tau Wae DSC1001CI5-022.5792T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5914 pcs Pepa Raraunga DSC1001CI5-022.5792T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 22.5792MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22.5792MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001CI5-024.5760T
DSC1001CI5-024.5760T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5655 pcs
Tikiake: DSC1001CI5-024.5760T.pdf
RFQ
DSC1001CI5-025.0000
DSC1001CI5-025.0000
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD