DSC1001CI5-004.9152T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI5-004.9152T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CI5-004.9152T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001CI5-004.9152T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CI5-004.9152T
Tau Wae DSC1001CI5-004.9152T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80819 pcs Pepa Raraunga DSC1001CI5-004.9152T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa DSC1001CI5-004.9152TCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 4.9152MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.9152MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001CI5-008.0000T
DSC1001CI5-008.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 74946 pcs
Tikiake: DSC1001CI5-008.0000T.pdf
RFQ
DSC1001CI5-004.9152
DSC1001CI5-004.9152
Whakaahuatanga: OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD