DSC1001CI1-013.5600T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI1-013.5600T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CI1-013.5600T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSC LP 50PPM 4VDFN
Ngā Rauemi: DSC1001CI1-013.5600T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CI1-013.5600T
Tau Wae DSC1001CI1-013.5600T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 6049 pcs Pepa Raraunga DSC1001CI1-013.5600T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa DSC1001CI1013.5600T Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 13.56MHz Whakaahuatanga Taipitopito 13.56MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA