DSC1001CI1-003.6864
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1001CI1-003.6864 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CI1-003.6864
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001CI1-003.6864.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CI1-003.6864
Tau Wae DSC1001CI1-003.6864 Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98380 pcs Pepa Raraunga DSC1001CI1-003.6864.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ahua Tae 1.7 V ~ 3.6 V Raupapa DSC1001
RoHS Tūnga Tube Ratonga AEC-Q100
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga DSC1001CI1-003.6864
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Tautanga - Whakaputa 1 15µA Rautanga 3.6864MHz
Whakaahua nui 3.6864MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 6.3mA Enable/Disable Whakaahuatanga OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) CMOS Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 6.3mA