DSC1001CE1-022.1184
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CE1-022.1184 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CE1-022.1184
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 22.1184MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001CE1-022.1184.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
660 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CE1-022.1184
Tau Wae DSC1001CE1-022.1184 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 22.1184MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56251 pcs Pepa Raraunga DSC1001CE1-022.1184.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 22.1184MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22.1184MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA