DSC1001BI5-040.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI5-040.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001BI5-040.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001BI5-040.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001BI5-040.0000
Tau Wae DSC1001BI5-040.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58848 pcs Pepa Raraunga DSC1001BI5-040.0000.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 7.2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001BI5-033.3330
DSC1001BI5-033.3330
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4566 pcs
Tikiake: DSC1001BI5-033.3330.pdf
RFQ
DSC1001BI5-033.0000T
DSC1001BI5-033.0000T
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR
I roto i te taonga: 4169 pcs
Tikiake: DSC1001BI5-033.0000T.pdf
RFQ
DSC1001BI5-040.0000T
DSC1001BI5-040.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD