DSC1001BI1-012.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI1-012.5000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001BI1-012.5000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR MEMS 12.5MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001BI1-012.5000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001BI1-012.5000T
Tau Wae DSC1001BI1-012.5000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSCILLATOR MEMS 12.5MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6048 pcs Pepa Raraunga DSC1001BI1-012.5000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 12.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001BI1-012.0000T
DSC1001BI1-012.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 12.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5417 pcs
Tikiake: DSC1001BI1-012.0000T.pdf
RFQ
DSC1001BI1-012.0000
DSC1001BI1-012.0000
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, -40C
I roto i te taonga: 80635 pcs
Tikiake: DSC1001BI1-012.0000.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSCILLATOR MEMS 12.5MHZ CMOS SMD