DSC1001BE2-001.6000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BE2-001.6000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001BE2-001.6000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR MEMS 1.6MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001BE2-001.6000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001BE2-001.6000T
Tau Wae DSC1001BE2-001.6000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSCILLATOR MEMS 1.6MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4063 pcs Pepa Raraunga DSC1001BE2-001.6000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 1.6MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.6MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA