DSC1001AL5-133.3330
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001AL5-133.3330
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Ngā Rauemi: DSC1001AL5-133.3330.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001AL5-133.3330
Tau Wae DSC1001AL5-133.3330 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5057 pcs Pepa Raraunga DSC1001AL5-133.3330.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-VDFN Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 133.333MHz Whakaahuatanga Taipitopito 133.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 16.6mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001BC1-020.0000
DSC1001BC1-020.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 72106 pcs
Tikiake: DSC1001BC1-020.0000.pdf
RFQ
DSC1001AL5-080.0000T
DSC1001AL5-080.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5862 pcs
Tikiake: DSC1001AL5-080.0000T.pdf
RFQ
DSC1001AL5-133.3330T
DSC1001AL5-133.3330T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD