DSC1001AL5-011.0592
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001AL5-011.0592
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Ngā Rauemi: DSC1001AL5-011.0592.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001AL5-011.0592
Tau Wae DSC1001AL5-011.0592 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5321 pcs Pepa Raraunga DSC1001AL5-011.0592.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-VDFN Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 11.0592MHz Whakaahuatanga Taipitopito 11.0592MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 8mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA