DSC1001AL5-001.8432
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AL5-001.8432 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001AL5-001.8432
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 1.84320MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001AL5-001.8432.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001AL5-001.8432
Tau Wae DSC1001AL5-001.8432 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 76814 pcs Pepa Raraunga DSC1001AL5-001.8432.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 1.8432MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.8432MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA