DSC1001AE5-022.5792
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE5-022.5792 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001AE5-022.5792
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001AE5-022.5792.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001AE5-022.5792
Tau Wae DSC1001AE5-022.5792 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 22.5792MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4067 pcs Pepa Raraunga DSC1001AE5-022.5792.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 22.5792MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22.5792MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA