DSC1001AE1-133.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE1-133.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001AE1-133.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 133.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001AE1-133.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
850 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001AE1-133.0000
Tau Wae DSC1001AE1-133.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 133.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87074 pcs Pepa Raraunga DSC1001AE1-133.0000.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 133MHz Whakaahuatanga Taipitopito 133MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 8.7mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001AE1-131.0720T
DSC1001AE1-131.0720T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 131.072MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5802 pcs
Tikiake: DSC1001AE1-131.0720T.pdf
RFQ
DSC1001AE1-133.0000T
DSC1001AE1-133.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 133.0000MHZ CMOS SMD