DSC1001AE1-006.1440
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE1-006.1440 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001AE1-006.1440
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 6.1440MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001AE1-006.1440.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
950 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001AE1-006.1440
Tau Wae DSC1001AE1-006.1440 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 6.1440MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79149 pcs Pepa Raraunga DSC1001AE1-006.1440.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 6.144MHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.144MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001AE1-006.1440T
DSC1001AE1-006.1440T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 6.144MHZ CMOS SMD