ATXMEGA32A4U-MNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA32A4U-MNR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA32A4U-MNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-MNR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA32A4U-MNR
Tau Wae ATXMEGA32A4U-MNR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4490 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA32A4U-MNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-MNR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-VQFN (7x7)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® A4U
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 34 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Raraunga Raraunga A/D 12x12b, D/A 2x12b