ATXMEGA32A4U-AN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32A4U-AN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA32A4U-AN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA32A4U-AN.pdf2.ATXMEGA32A4U-AN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA32A4U-AN
Tau Wae ATXMEGA32A4U-AN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 39987 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA32A4U-AN.pdf2.ATXMEGA32A4U-AN.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® A4U
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 34 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 1K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)