ATTINY85-20SFR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY85-20SFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY85-20SFR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: ATTINY85-20SFR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY85-20SFR
Tau Wae ATTINY85-20SFR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 68722 pcs Pepa Raraunga ATTINY85-20SFR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (4K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa ATTINY85-20SFRDKR Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 6
Rae EEPROM 512 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC