ATTINY261V-10MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY261V-10MU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY261V-10MU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi: 1.ATTINY261V-10MU.pdf2.ATTINY261V-10MU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY261V-10MU
Tau Wae ATTINY261V-10MU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4684 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY261V-10MU.pdf2.ATTINY261V-10MU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-VQFN (5x5)
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (1K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATTINY261V10MU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 16
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)