ATTINY261-20MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY261-20MUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY261-20MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi: 1.ATTINY261-20MUR.pdf2.ATTINY261-20MUR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY261-20MUR
Tau Wae ATTINY261-20MUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5549 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY261-20MUR.pdf2.ATTINY261-20MUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-VQFN (5x5)
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (1K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATTINY261-20MURCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 16
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)