ATTINY25V-10SSN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY25V-10SSN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY25V-10SSN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.ATTINY25V-10SSN.pdf2.ATTINY25V-10SSN.pdf3.ATTINY25V-10SSN.pdf4.ATTINY25V-10SSN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY25V-10SSN
Tau Wae ATTINY25V-10SSN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (1K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa 1611-ATTINY25V-10SSN Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-SOIC Raraunga Raraunga A/D 4x10b