ATTINY25-20SSNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY25-20SSNR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY25-20SSNR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.ATTINY25-20SSNR.pdf2.ATTINY25-20SSNR.pdf3.ATTINY25-20SSNR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY25-20SSNR
Tau Wae ATTINY25-20SSNR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (1K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa ATTINY25-20SSNR-ND
ATTINY25-20SSNRTR
ATTINY2520SSNR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-SOIC Raraunga Raraunga A/D 4x10b