ATMEGA88V-10MI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA88V-10MI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA88V-10MI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA88V-10MI.pdf2.ATMEGA88V-10MI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA88V-10MI
Tau Wae ATMEGA88V-10MI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5453 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA88V-10MI.pdf2.ATMEGA88V-10MI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-VQFN (5x5)
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 8KB (4K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATMEGA88V-12MI
ATMEGA88V-12MI-ND
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 23
Rae EEPROM 512 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)