| Tau Wae | ATMEGA8535-16MUR | Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 39515 pcs | Pepa Raraunga | ATMEGA8535-16MUR.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V | Pūrere Pūrere Whakarato | 44-VQFN (7x7) |
| Tere | 16MHz | Raupapa | AVR® ATmega |
| Rahi RAM | 512 x 8 | Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 8KB (4K x 16) | Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Paa / Case | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Ētahi Ingoa | ATMEGA8535-16MUR-ND ATMEGA8535-16MURTR ATMEGA853516MUR |
Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) | Tau o I / O | 32 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) | Te Tae Kaituku Taeke | 6 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Rae EEPROM | 512 x 8 |
| Whakaahuatanga Taipitopito | AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) | Raraunga Raraunga | A/D 8x10b |