ATMEGA6490-16AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA6490-16AU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA6490-16AU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP
Ngā Rauemi: ATMEGA6490-16AU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA6490-16AU
Tau Wae ATMEGA6490-16AU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 14288 pcs Pepa Raraunga ATMEGA6490-16AU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 100-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA649016AU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 68
Rae EEPROM 2K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)