ATMEGA644V-10AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA644V-10AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA644V-10AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA644V-10AUR.pdf2.ATMEGA644V-10AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA644V-10AUR
Tau Wae ATMEGA644V-10AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 40125 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA644V-10AUR.pdf2.ATMEGA644V-10AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA644V-10AURCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 2K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 8x10b