ATMEGA644PV-10AQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA644PV-10AQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA644PV-10AQ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: ATMEGA644PV-10AQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA644PV-10AQ
Tau Wae ATMEGA644PV-10AQ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 20993 pcs Pepa Raraunga ATMEGA644PV-10AQ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA644PV10AQ Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 2K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 8x10b