ATMEGA48V-10AJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48V-10AJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA48V-10AJ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA48V-10AJ.pdf2.ATMEGA48V-10AJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA48V-10AJ
Tau Wae ATMEGA48V-10AJ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4175 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA48V-10AJ.pdf2.ATMEGA48V-10AJ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (2K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 32-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA48V-12AJ
ATMEGA48V-12AJ-ND
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 23
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)