ATMEGA329P-20MNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA329P-20MNR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA329P-20MNR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Ngā Rauemi: ATMEGA329P-20MNR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA329P-20MNR
Tau Wae ATMEGA329P-20MNR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 21110 pcs Pepa Raraunga ATMEGA329P-20MNR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-QFN (9x9)
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATMEGA329P-20MNR-ND
ATMEGA329P-20MNRTR
ATMEGA329P20MNR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 54
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Raraunga Raraunga A/D 8x10b