ATMEGA3250-16AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA3250-16AU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA3250-16AU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA3250-16AU.pdf2.ATMEGA3250-16AU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA3250-16AU
Tau Wae ATMEGA3250-16AU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 24746 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA3250-16AU.pdf2.ATMEGA3250-16AU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 100-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA325016AU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 69
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x10b