ATMEGA324PV-10AU
Microchip TechnologyMicrochip Technology
ATMEGA324PV-10AU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA324PV-10AU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: ATMEGA324PV-10AU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA324PV-10AU
Tau Wae ATMEGA324PV-10AU Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 21301 pcs Pepa Raraunga ATMEGA324PV-10AU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 44-TQFP (10x10)
Raupapa AVR® ATmega RoHS Tūnga Tray
Te Whakaora Whakaora (trr) 10MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 32KB (16K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 44-TQFP Ētahi Ingoa ATMEGA324PV10AU
Oscillator Momo A/D 8x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga ATMEGA324PV-10AU
Whakaahua nui AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Raraunga Raraunga SRAM 1K x 8 Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 5.5 V