ATMEGA168P-20AN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA168P-20AN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA168P-20AN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA168P-20AN.pdf2.ATMEGA168P-20AN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA168P-20AN
Tau Wae ATMEGA168P-20AN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 35835 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA168P-20AN.pdf2.ATMEGA168P-20AN.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 32-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA168P20AN Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 23
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Raraunga Raraunga A/D 8x10b